Ankara Havaalanı Shuttle 

Havaalanı shuttle hizmetleri:

Uçak yolcularının havaalanı ile şehir merkezi arasında rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri açısından önemli bir taşıma sistemidir. Bu hizmet, özellikle yabancı şehirlere seyahat edenler için oldukça popülerdir.

 

Hizmet, genellikle özel araçlar veya minibüsler tarafından sağlanır ve yolcuları havaalanından istedikleri bir noktaya veya şehir merkezine götürür.

 

Havaalanı shuttle hizmetlerini kullanmak, zaman ve bütçe yönünden oldukça tasarruf sağlar. Ayrıca güvenli ve ekonomik bir seyahat seçeneği olarak da tercih edilir.

 

Esenboğa Havaalanı Shuttle

 

Ankara Esenboğa Havalimanı' ndan şehir merkezine ulaşımın en kolay yöntemi olarak binlerce uçak yolcusu tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmetle evinizden Esenboğa Havalimanına veya havaalanından evinize zahmetsiz olarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

 

7 gün 24 saat çalışma prensibiyle uçağınız günün hangi saatinde olursa olsun, ulaşım ihtiyacınızı karşılayacak bir sefer oluşturulabilmektedir.

 

Havaalanı Shuttle Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Havaalanı shuttle hizmeti satın almak için ne kadar zaman önce rezervasyon oluşturmalıyım ?

Havaalanı shuttle rezervasyonları, seyahatin gerçekleşeceği günden 1 gün önceye kadar alınabilmektedir.

 

Rezervasyonumu uçuş saatinden ne kadar önce oluşturmalıyım ?

2023 yılı itibariyle havayolu şirketleri yolcularının iç hat uçuşları için 1 saat, dış hat uçuşları için 2 saat önce havalimanlarında hazır olmalarını istemektedir. Bu nedenle rezervasyonunuzu en geç 2 saat önceye oluşturmanı önerilmektedir.

 

Araçta benden başka birileri olacak mı ?

Hayır, hizmetlerimiz kişiye özel olarak sunulur ve araçta rezervasyon muhatabından başka kimse olmaz.

 

Geç saate rezervasyon oluşturdum, acaba herhangi bir aksaklık yaşar mıyım ?

Hayır, şirketimiz 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle vardiyalı olarak çalışmaktadır. Operasyon personellerimiz günün her saatinde bir aksaklık yaşamamak adına seferleri ve araçları kontrol etmektedir.

 

Yabancı misafirim Türkiye' de telefon kullanamayacak, aracını havalimanında nasıl bulacak ?

Özellikle yabancı misafirler için veya isteğe özel olarak hizmete sunduğumuz havalimanı misafir karşılama hizmetimizle, misafiriniz hiç bir aksaklık yaşamadan karşılanacaktır.

 

Uçakta plansız bir gecikme olursa rezervasyonum yanar mı ?

Hayır, kullandığımız uçuş takip programları sayesinde siz uçaktayken uçuşunuz takip edilir. Havadaki aksamalar nedeniyle yaşanan gecikmelerde kesinlikle rezervasyonunuz iptal edilmez. Uçak kalkmadan önce yaşanan gecikmelerde ise çağrı merkezimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde planlanan iniş saatinden 45 dakika sonra rezervasyonunuz iptal edilir ve geri ödemeniz yapılmaz.

 

Bagajım kayboldu, gerekli işlemlerden dolayı rezervasyonum iptal edilir mi ?

Hayır, bagajınızın kaybolması ya da zarar görmesi durumunda gerekli işlemler tamamlanana kadar araç sizi bekler.

 

Rezervasyon yaptıktan sonra alınış veya bırakılma adresim değişti ne yapmalıyım ?

Adres güncellemeleri durumunda çağrı merkezimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Güncellemeler sonucunda ücretlendirme değişikliği yapılabilmektedir.

 

Şehiriçi veya Şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarımda bu hizmetten yararlanabilir miyim?

Evet, şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı D2 karayolu ile tarifesiz yolcu taşıma belgesine sahip yasal bir seyahat acentadır. Şehiriçi ve şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarınızda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Hizmetlerinizden hangi şehirlerde yararlanabilirim?

Şirketimiz Ankara, İstanbul, Antalya, Muğla ve İzmir' de hizmet vermektedir. Tüm bu şehirlerde ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

 

Kaç kişilik araçlarınız mevcut ?

Shuttle hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar filomuzda mevcut olup, müşterilerimizin isteklerine göre araç türlerimiz oldukça geniştir. Kendiniz, aileniz veya kalabalık organizasyonlarınız için gerekli altyapımız mevcuttur.

 

Araçta nakit ödeme yapabilir miyim?

Evet, ödemenizi araçta nakit olarak, kredi kartı ile online ya da banka havalesi şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz bazı rezervasyonlar için kapora hakkını saklı tutmaktadır.

 

Uçuşum iptal oldu rezervasyonumu iptal edebilir miyim ?

Evet, uçuş iptalleri durumunda rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

 

Uçuşum ertelendi, rezervasyonumu erteleyebilir miyim ?

Evet, yeni uçuş bilgilerinize göre rezervasyonunuz ücretsiz olarak güncellenir.

 

 

3M Shuttle & Seyahat Acentası

 

Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş, 10+ yıllık tecrübeyle profesyonel ulaşım hizmetleri sağlamaya son surat devam etmektedir. Ankara' da birçok kurum ve kurumsal şirkete ulaşım partnerliği sağlamaktayız bununla beraber binlerce bireysel müşterimiz de portföyümüzde yer almaktadır.

 

Kaliteli ve profesyonel hizmetlerle ulaşım hizmetlerimizde fark yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm transfer hizmetleri tamamen mevzuata uygun ve %100 yasaldır. Acenta belgemizi buradan sorgulayabilirsiniz.

 

04.05.2023