Ankara VIP Transfer Hizmeti 2023

Ankara Transfer hizmeti, firmamız bünyesinde bulunan kaliteli son model araçlar ve profesyonel sürücülerimizle ulaşım hizmetleri sağlamaktayız.

 

Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti, bir kişinin veya bir grubun iki nokta arasında ulaşım talebinin sağlanmasıdır. Ankara' da transferler genellikle Esenboğa Havalimanı ve şehir merkezi arasında gerçekleşmektedir.

 

Hergün onlarca müşterimize havalimanı transfer hizmetleri sunarken, çeşitli firmalar ve kurumlara da aynı şekilde transfer hizmetleri vermekteyiz.

 

2012 yılından bu yana, başta Ankara olmak üzere İstanbul, Antalya, İzmir ve Muğla' da binlerce transfer gerçekleştirdik. Kişiye özel veya grup halinde yapılan transferler %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır.

 

Son birkaç ayda şirketimiz web üzerinde büyük bir hamle yaparak, kendine özel bir rezervasyon web uygulamasını yayınlamıştır. Rezervasyon sistemimizle transfer hizmetini en basit şekline indirgeyerek dakikalar içerisinde birkaç adımda bitirilecek şekilde tasarladık.

 

Rezervasyon sistemimizi tanımlayacak olursak;

 

1. Seyahat etmek istediğiniz alınış lokasyonunu giriniz ve ardından seyahatinizi sonlandıracağınız noktayı giriniz.

2. Seyahat etmek istediğiniz tarihi giriniz

3. Sorgula butonuna tıklayınız.

 

Araç Seçimi

 

Giriş yaptığınız güzergahlar için uygun araçları fiyatlarıyla beraber görebileceğiniz bir sayfa tarafından karşılanacaksınız. Seyahat etmek istediğiniz araçların bilgileri burada yer alacaktır.

 

Size uygun aracı seçtikten sonra rezervasyon kimlik bilgilerini girerek rezervasyonun son aşamasına geçeceksiniz.

 

Kredi kartınız ile güvenli ödeme yaptıktan sonra rezervasyonunuz tamamlanacak.

Eş zamanlı olarak mail adresinize rezervasyon bilgileriniz gönderilecek ve aynı şekilde bir sms alacaksınız.

 

Şirketimiz alınış saatleriyle alakalı olarak 7 gün 24 saat esaslı hizmet vermektedir. Gün içerisinde rezervasyonları takip eden operasyon personellerimizin akabinde görevi gece personellerine devretmektedir. Bu yüzden alınış saatlerinde hiç bir aksaklık yaşamadan transfer hizmetiniz sağlanacaktır.

 

3M Shuttle farkını hissedin.

 

  • Son model araç filosu
  • Profesyonel sürücüler
  • Uzman operasyon kadrosu

 

Ankara Transfer hizmetinin avantajları

 

İlk olarak sahip olduğumuz rezervasyon sistemimizle alınış ve bırakılma yerlerini harita üzerinde doğrudan işaretleyebilirsiniz. Tam tutarı öğrenip bütçenize en uygun aracı seçebilirsiniz.

Aracınız hareket saatinden önce alınış noktasında hazır olacağı için endişelenmenize gerek kalmayacak. Sürücülerimiz genellikle alınış adresine doğru yola çıktığında size teyit amaçlı ulaşacaktır.

Uçağınız havalimanına iniş yaptığında rezerve ettiğiniz araç sizi hazırda bekleyecek, çıkış kapısına ulaştığınızda hiç beklemeden araca biniş yapabilirsiniz.

Bütçenize uygun araç seçenekleriyle, bütçenizi zorlamadan kendinize özel ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ankara Transfer Fiyatları

Ankara transfer fiyatları seyahat etmek istediğiniz iki lokasyon arası mesafeye ve seyahat edeceğiniz araç türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ankara Esenboğa Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezinden havalimanına 2023 yılı fiyatları 300₺' den başlamaktadır. Araç türü ve adreslere göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Transfer fiyatlarını kişi bazlı hesaplanmaz. 6 kişilik araçlarımızı 1 kişi kullandığında da 6 kişi kullandığında da fiyat sabittir. 6 kişi ancak farklı adreslerden alındığında transfer fiyatları değişir.

 

Ankara VIP Transfer Fiyatları

Ankara VIP Transfer fiyatları 2023 yılı itibariyle 500₺' den başlamaktadır. VIP araçlarımız Mercedes - Benz Vito' lardan oluşmaktadır. Bu araçlar 6 kişiye kadar rahatlıkla kullanılabilir. Seyahat etmek istediğiniz bölgelere göre fiyat hesaplanmasını buradan yapabilirsiniz.

 

Ankara Havaalanı Transfer Hizmeti

Ankara Havaalanı Transfer hizmetiyle, havalimanı ve şehir merkezi arasında onlarca müşterimize ulaşım hizmetleri sağlamaktayız. Ulaşım sistemlerinden en güvenilir yöntemi olarak nitelendirilen transfer hizmeti Ankara Havaalanında da çok yaygın kullanılmaktadır. Günü her saati havalimanından şehir merkezine, şehir merkezinden havalimanına yüzlerce araç hareket etmektedir.

Ankara' nın en çok kullanılan transfer şirketi olarak müşterilerimize en kaliteli transfer hizmetlerini sunmaktayız.

Ankara Transfer hizmetimiz dışında araçlarımızı şoförlü olarak kiralayabilir veya şehirlerarası ulaşım hizmetlerinde de kullanabilirsiniz.

 

Ankara Transfer Firmaları

Ankara' da oldukça fazla transfer firması bulunmaktadır. 3M Shuttle vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle rakipleriyle arasında fark yaratmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara VIP Transfer Hizmeti 2023 ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular:

1. Ankara VIP Transfer hizmeti nedir?


   - Ankara VIP Transfer hizmeti, kaliteli son model araçlar ve profesyonel sürücülerle gerçekleştirilen özel ve lüks ulaşım hizmetidir. VIP araçlarımız genellikle Mercedes-Benz Vito gibi konforlu ve prestijli araçlardan oluşur.

 

2. VIP Transfer hizmeti hangi durumlarda tercih edilir?


   - VIP Transfer hizmeti, özel etkinlikler, iş seyahatleri, düğünler, özel misafirlerin karşılanması gibi durumlarda tercih edilir. Müşterilerimize lüks ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmayı hedefler.

 

3. VIP araçlarını nasıl rezerve edebilirim?


   - VIP araçlarımızı rezerve etmek için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Şirketimizin rezervasyon sistemi üzerinden tercih ettiğiniz tarih, saat ve rota bilgileriyle birlikte VIP aracı seçebilirsiniz. Rezervasyon işlemi genellikle online olarak yapılabilir.

 

4. VIP Transfer hizmeti fiyatları nasıl belirlenir?


   - VIP Transfer hizmeti fiyatları, seyahat edilecek mesafe, araç türü, süre ve hizmetin içeriği gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Şirketimizin rezervasyon sistemi üzerinden fiyat hesaplaması yapabilir ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

5. VIP Transfer hizmetindeki şoförler nasıl seçilir?


   - VIP Transfer hizmetinde görev alan şoförlerimiz, deneyimli ve profesyonel sürücülerdir. Şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir, güler yüzlü ve işinde uzman sürücülerle çalışır. Şoförlerimiz müşterilerimize konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı hedefler.

 

6. VIP Transfer hizmetinde hangi bölgelere hizmet verilmektedir?


   - VIP Transfer hizmeti Ankara genelinde sunulmaktadır. Havalimanı transferleri, şehir içi transferler, şehirlerarası transferler ve özel etkinlikler için VIP araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Şirketimiz, müşterilerimize istedikleri noktalarda lüks ve konforlu bir ulaşım imkanı sağlar.

 

3M Shuttle & Seyahat Acentası

Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş, 10+ yıllık tecrübeyle profesyonel ulaşım hizmetleri sağlamaya son surat devam etmektedir. Ankara' da birçok kurum ve kurumsal şirkete ulaşım partnerliği sağlamaktayız bununla beraber binlerce bireysel müşterimiz de portföyümüzde yer almaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmetlerle ulaşım hizmetlerimizde fark yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm transfer hizmetleri tamamen mevzuata uygun ve %100 yasaldır. Acenta belgemizi buradan sorgulayabilirsiniz.

02.03.2023