Ankara Esenboğa VIP Transfer

 

Ankara Esenboğa Havalimanı Ankara' nın kuzeyinde, Çubuk ve Akyurt ilçelerinin sınırlarında yer almaktadır. Ankara' nın merkezine yaklaşık 30 kilometredir. Hergün onlarca iç hatlar ve dış hatlar uçuşları gerçekleşmektedir. Özellikle yaz aylarında dış hat uçuşlarında belirgin bir artış yaşanmaktadır.

 

Esenboğa Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıktadır, ulaşım farklı seçeneklerle yapılabilir. 2023 yılı itibariyle Esenboğa Havalimanının bir metro hattı bulunmamaktadır.

 

Bununla beraber her havalimanında olduğu gibi Esenboğa havalimanında da büyük bir taksi durağı mevcuttur. Büyükşehir belediyesi özel şirketler aracılığıyla da toplu ulaşım hizmetleri verilmektedir.

 

Esenboğa Havalimanı'nda bir otopark bulunmaktadır. Yaz tatili, bayram tatili gibi yoğun günlerde havalimanı içerisindeki otoparkta yer bulmak çok mümkün olmamaktadır.

Bu durumda havalimanı dışında bulunan özel otoparklar tercih edilebilir.

 

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşımda tüm bu seçenekler haricinde VIP Transfer hizmetleri sağlanmaktadır.

 

Ankara VIP Transfer

 

Ankara VIP Transfer, Ankara şehir merkezi ile Esenboğa Havalimanı arasında özel araçlarla 7/24 hizmet vermektedir. Toplu taşıma tercih etmeyen tek kişiler, kalabalık aileler, iş grupları ve turist grupları için ideal bir çözümdür. Havalimanına olan uzaklığınız ne olursa olsun en pratik ve kolay seyahat seçeneğini sunar.

 

Ankara Havalimanı VIP Transfer

 

Ankara Havalimanı, Esenboğa Havalimanıdır. Esenboğa havalimanına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ulaşım hizmet alabileceğiniz transfer hizmetleri mevcuttur. Ekonomik ve kaliteli ulaşım hizmetleriyle kendinizi oldukça profesyonel bir hizmet ile tanıştırın.

 

Çankaya, Mamak, Çayyolu, Eryaman kısaca Ankara' nın tüm bölgelerinden Esenboğa Havalimanına ulaşım oldukça kolay ve ekonomiktir. Yine aynı şekilde havalimanından Ankara' nın tüm bölgelerine ulaşım hizmetleri sağlanmaktadır.

 

Ankara' da bulunan tüm oteller ve turistik merkezlere Ankara VIP Transfer hizmetleriyle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca transfer hizmetleri haricinde araçlarımızı şoförlü olarak kiralayarak tüm programınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ankara Havalimanı Transfer

 

Ankara Esenboğa havalimanından ulaşımınızı ekonomik olarak almak istiyorsanız. Hemen bir online rezervasyon yapın. Alınış yerinizi, saat ve tarihi girin bütçenize en uygun aracı şeçin online ödemenizi yapın ve aracınız hazır. Ankara' nın en iyi Havalimanı Transfer şirketi 3M Shuttle ile avantajlı fiyatlarla tanışın.

 

Ankara Havalimanı Transfer Fiyatları

 

Havalimanı Transfer Fiyatlarında en iyi fiyat 3M Shuttle & Travel' da. Ankara Havalimanı transfer fiyatları alınış veya bırakılış adreslerine göre ve tercih edilecek araç türüne göre değişkenlik göstermektedir. Esenboğa Havalimanına tranfer fiyatları 2023 yılı itibariyle 300.00₺ ' den başlamaktadır. Araç türüne göre ve havalimanına olan mesafeye göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

 

Havaalanı Transfer Ankara Fiyat

 

Ankara' nın en kaliteli transfer şirketiyle en avantajlı fiyatlarla transfer hizmeti satın alın. Uçağınız havalimanına indiği anda araç sürünüz sizinle iletişime geçsin. Gece geç saatlerde veya sabah erken saatlerde profesyonel operasyon ağımız ulaşım hiç bir aksatma yaşatmaksızın transfer hizmetini icra etmektedir.

 

Havaalanı transfer Ankara' da fiyatlar bölgelere ve araç türlerine göre değişmektedir. Ekonomik araçlarda 2023 yılı itibariyle en yakın bölge 300.00₺ ve VIP araçlarda en yakın bölge 500.00₺ den başlamaktadır.

 

Son model araç filomuza ve profesyonel ekibimize avantajlı fiyatları da ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi havalimanı transfer hizmetlerini sunuyoruz.

 

Ankara Transfer Fiyatları

 

Ankara transfer fiyatlarına ilişkin, transfer hizmetleri ve şehirlerarası transfer hizmetleri dikkate alınacak birkaç konu bulunmaktadır. Yukarıda yazmış olduğumuz gibi 2023 yılında Ankara havalimanı en yakın bölge ekonomik araç fiyatı 300.00₺' dir. VIP araçlar ise 500.00₺' dir.

 

Ankara' dan şehirlearası transferlerde çok popüler bir bölge ise İstanbul' dur. Ankara İstanbul transfer hizmeti ekonomik araçlarla 4.600.00₺, Vip araçlarla 6.500.00₺' dir.

 

Yine İstanbul' dan da Ankara transferleri aynı fiyattır.

 

Bir başka poplüler bölgelerden olan Antalya ise ekonomik araçlarla 6.000.00₺, Vip araçlarla ise 7.5000.00₺' dir.

 

Bu blog yazısında Ankara havalimanı transfer hizmetleri hizmet içeriği ve fiyatlar hakkında bilgiler yer almaktadır. Diğer hizmetlerimizden Ankara Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti için lütfen buraya tıklayınız.

 

3M Shuttle & Travel

 

2012 yılında profesyonel olarak kurulmuş olan 3M Shuttle & Travel 2023 yılı itibariyle bir merkez ve bir şube olarak iki lokasyonda hizmet sağlamaktadır. Havalimanı transfer hizmetleri, şoförlü araç kiralama ve şehirlerarası transfer hizmetleri olarak kişiye özel profesyonel ulaşım hizmetleri sağlamaktadır. Seyahat acentamız ise başta uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı paket tatil ve baştan sona profesyonel organizasyon hizmetleri sağlamaktadır.

 

Son model araç filosu ve profesyonel ekibimizle değerli Ankaralıların ve Ankara' ya gelecek yerli veya yabancı turistlerin hizmetindeyiz. 7 gün 24 saat profesyonel destek ile kurumsal turizm şirketi avantajlarından sonuna kadar yararlanın.

 

Yaklaşık 11 yıldır Ankara' da binlerce bireysel müşteri, kurum ve kurumsal şirketlere ulaşım ve seyahat hizmetleri sağlamaktayız. Edindiğimiz tüm tecrübelerimizi avantajlı fiyatlarla buluşturuyoruz.

 

26.03.2023