VIP Şoförlü Araç Kiralama 2023

Vip şoförlü araç kiralama hizmetlerimizle bulunduğunuz bölgede size özel son model bir araç ve profesyonel bir sürücü kiralama hizmeti sunuyoruz. Özellikle uçak seyahatlerinizden sonra tüm programınızın ulaşımını profesyonel ellere emanet edin. Uçağınızın indiği andan, programınızın bitişine kadar baştan sona kaliteli bir özel ulaşım hizmeti satın alın. Siz sadece programınıza odaklanın, ekonomik ve kaliteli şoförlü araç kiralama hizmetlerimizle pürüzsüz bir gün yaşayın.

 

İstanbul Şoförlü Araç Kiralama

 

Şoförlü araç kiralama hizmetlerimizle, son yıllarda oldukça belirginleşen boş taksi krizinden etkilenmeden konforlu ve güvenilir ulaşım hizmeti satın alın.

 

İstanbul Havalimanı ya da Sabiha Gökçen Havalimanına indiğiniz andan itibaren tüm programınızı son model bir vip son model bir araçla gerçekleştirin. Üstelik profesyonel, presentable sürücülerimiz kendi şoförlerinizi asla aratmayacaktır.

 

Günübirlik veya birkaç günlüğüne İstanbul gezi veya iş programınızda İstanbul' u en verimli bir şekilde baştan sona gezebilirsiniz. İş programlarınızı rahatça gerçekleştirebilir zamandan oldukça tasarruf edebilirsiniz.

 

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

 

Başkent Ankara bürokrasinin beşiğidir. Özellikle ihaleler ve görüşmeler için iş hayatında sürekli ziyaret edilmektedir. Turistik olarak birçok zenginliğe sahip Ankara' yı günübirlik ziyaretlerde, şoförlü araç kiralama hizmetleriyle oldukça kolay bir şekilde ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Esenboğa havalimanına uçağınız indiği andan itibaren profesyonel bir ulaşım hizmetine sahip olun. Üstelik çok avantajlı fiyatlar ve son model araçlarla.

 

Tüm programınız boyunca sürücü ve araç refakatiyle trafikte araç kullanma, park yeri arama gibi zaman kaybettiren sorunlardan kurtulun.

 

VIP Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları?

 

 • İş seyahatlerinde çalışma hayatının dinamizmi ile ofis konforunu bir araya getirir.

 

 • Hizmet sırasında kullanılan araç tamamen kişiye özel olarak dizayn edildiği için her şey beklentilere tam uygunluk sağlar.

 

 • Otobüs ya da uçak yolculuğundan, araç içindeki kalabalıktan, yoğun trafikten kaynaklanabilecek stresi ve yorgunluğu önlersiniz.

 

 • İşletmeler VIP araç hizmetlerinden faydalanarak daha kolay bütçe ve zaman yönetimi yapar. Araç satın almak, bunların bakımı için masraf yapmak, taksi fişlerini ve masraf formlarını doldurmak gibi zahmetlerden kurtulur.

 

 • Müşterilerini karşılamak, ulaşım faaliyetlerine yardımcı olmak isteyen firmalar VIP araç hizmetleriyle onlara kusursuz bir deneyim yaşatır. Böylece %100 memnuniyet sağlar, müşteri gözündeki prestijini ve itibarını güçlendirir.

 

 • Toplantı veya kongre alanı, fuarlar, kamp yerleri, tatil köyleri, oteller ve dahası… VIP taşımacılık hizmeti ile istenilen her yere tam zamanında, hiçbir zorluk yaşamadan, keyifli bir yolculukla ulaşmak mümkündür.

 

 • Yüksek taksi maliyetlerine katlanmak istemeyenler VIP araç hizmetleri ile ekonomik bir çözüme kavuşur.

 

Özetle VIP araç hizmetleri hem zamandan kazanmanıza imkân tanır, hem de paradan tasarruf edebilme olanağı verir. Âcil olarak yetişmeniz gereken bir yer varsa, işinizi şansa bırakmamak adına VIP hizmet garantisinden yararlanabilirsiniz.

 

 

VIP Araç Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir?

 

 • Geniş araç filomuzdan tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre uygun bir model seçersiniz.

 

 • Aracınız, beklentileriniz dikkate alınarak özenle hazırlanır. Firmamız farklı tiplerde VIP araç çeşitleri ile pek çok alternatif sunar.

 

 • Aracınız bildirdiğiniz tarihte, dilediğiniz lokasyonda hazır bulunur.

 

 • Alınmak istediğiniz lokasyondan programınızın bitiş anına kadar profesyonel bir hizmet almanın farkını hissedersiniz.

 

 

 

3M Shuttle & Seyahat Acentası

 

Sektörünün referans isimleri arasında bulunan 3M Shuttle, bu başarısını faaliyetlerine aynı kalite ve istikrar ile devam etmesine borçludur. Çünkü 3M Shuttle, gücünü müşterilerinin memnuniyetinden ve yenilikçi teknolojilerden alır. Bu doğrultuda firmamız, VIP araç hizmetleri Ankara ve İstanbul için söz konusuysa hep ilk tercihlerden biri olur. Uzman, deneyimli, enerjik ve dinamik ekibiyle firmamız; sizi, müşterilerinizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayacaktır.