Filo Kiralama

Filo kiralama hizmetleri ile şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz en yeni araç modellerine uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Böylelikle operasyonel süreçlerinize ivme kazandırır, bütçenizi ve zamanınızı doğru yöneterek kârlılık oranınızı artırabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetten şahıs olarak da yararlanmanız mümkündür. Birçok kurum, kuruluş ve işletmenin filo kiralama alanındaki ilk tercihi olan 3M Shuttle, bunu profesyonel ve kaliteli hizmetlerine borçludur. Zengin çeşitliliğe sahip modern araç filosuyla firmamız, ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde karşılamaya hazırdır.

Filo Kiralama Avantajları

Küçük, orta büyük ölçekli işletmeler için gerekli bir hizmet olan filo kiralama; binek araçların uzun dönem uygun maliyetle kullanılmasını sağlar.

Bu doğrultuda filo kiralamanın avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Pazarlama, lojistik ve satış faaliyetlerinin sağlıklı ve zamanında yürütülmesine imkân tanır.
  • Araçları satın almak yerine kiralamak oldukça ekonomik bir çözümdür. Bu, firmaların maliyetini büyük ölçüde azaltır ve bütçenin verimli kullanılmasını kolaylaştırır. Böylece şirket sermayesini farklı alanlarda değerlendirmeniz mümkün olur. Örneğin; ÖTV, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve buna benzer yükümlülüklerle sorumlu olmayacağınız için kâr sağlarsınız.
  • Araçlarınızı yenilemeye ihtiyaç duyduğunuzda bunu kolayca yapabilirsiiniz.
  • Ödemelerinizi aylık sabit taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz. Toplu nakit çıkışı yapmazsınız.
  • İkinci el değeri, yatırım riski ve benzeri her şey bize ait olacaktır. Öte yandan; vergi ödemesi, periyodik bakım, kasko/sigorta giderleri, hasar onarım masrafları, lastik değişimi ve yedek parça teminiyle de uğraşmanıza gerek yoktur.
  • Araçların bütün ihtiyaçları önceden karşılanmıştır. Bu nedenle muayene ve benzeri işlemler için ilâve maliyetlere katlanmazsınız.

Kaliteli ve Ekonomik Filo Kiralama için Doğru Adres: 3M Shuttle

Bir araç satın aldığınız zaman, onlarca ihtiyacı ile ilgilenmek zorunda kalırsınız. Oysa filo kiralama hizmeti sayesinde bütün bu zahmetlerden ve ek giderlerden kurtulur; sadece aracın sunduğu güvenli, konforlu ulaşım imkânından yararlanırsınız. Park cezası, trafik cezası veya başka bir olumsuz durumu bulunmayan; bakımı ve sigortası yapılmış araçları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şahsınızın veya işletmenizin filo kiralamaaya ihtiyacı varsa tercihinizi bizden yana kullanabilir, istediğiniz araçları uygun maliyetle tedarik edebilirsiniz. Böylelikle zamanınız size kalır ve işinize odaklanırsınız. Yapacağınız km ve kullanım süreniz doğrultusunda en iyi filo kiralama fiyatı için bizden teklif alabilirsiniz. Böylelikle marka, model ve kilometre seçiminize göre arzu ettiğiniz araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz.