Şehirlerarası VIP Transfer

 

Şehirlerarası vip transfer hizmeti: İki şehir arası yolculuğun seyahat acentaları veya vip taşımacılık şirketleri tarafından karayolu ile kişiye özel araçlarla sağlanması hizmetidir.

İki şehir arası mesafe her ne olursa olsun seyahat acentaları bu ulaşım hizmetini sağlayabilecek personel ve araçlara sahiptir. Bu hizmetin kişiye özel olması, kendi aracınızın konforunu aratmayacak nitelik kazandırmasıdır.

Aileniz, arkadaşlarınız ya da iş grubunuzla istediğiniz gibi özgürce seyahat etme imkanı sunar.

Seyahat süresince istediğiniz gibi eğlenebilir, sohbet edebilir veya toplantılarınıza hazırlanabilirsiniz.

Profesyonel sürücüler sayesinde araç kullanmaz, yolculuğunuzu yorucu olmaktan çıkarır, eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Özellikle günübirlik iş seyahatlerinde bu hizmeti kullanarak, işinize ya da kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

 

Şehirlerarası vip transferler tek yönlü olacağı gibi çift yönlü de olabilir. Bu sebeple tüm programlarınızda ulaşım gibi önemli bir sorunu tek bir hizmetle çözebilirsiniz.

Tatillere en güzel başlangıçlar güzel bir yolculukla başlar, uçak seyahatlerini tercih etmeyenlerin karayoluyla seyahatlerini güvenli bir şekilde sağlayacak profesyonellik bu hizmette mevcuttur.

 

Şehirlerarası vip transfer hizmetinde, sürücüler yoğun stres ve trafik altında araç kullanabilecek önemli yetenek sınavlarını başarıyla geçenlerden seçilmektedir.

Bu sebeple şehirlerarası vip transfer hizmeti karayolu ile ulaşım alanında en güvenilir ulaşım sistemi olarak tanınmaktadır.

 

Şehirlerarası Vip Transfer Araçları

Bu hizmette, acentalar ve vip taşımacılık şirketleri müşterilerinin taleplerine göre üst düzey filo bulundurmaktadır.

Kalabalık gruplar için minivan, minibüs. Tek kişi veya iki kişi için D segment son model araçlar.

Tüm araçlar genellikle multimedya sistemleri ve Wi-Fi ile donatılır. Bu sayede yolculuğunuz interaktif bir şekilde gerçekleşir.

Minivan ve minibüsler iç hacim gereği müsait olduklarından, multimedya destekleri daha fazladır. Yolcu ve sürücü arası TV ünitesi, sinema ses sistemleri, PS5, buzdolabı ve çok daha fazlasını barındırmaktadır.

D segment sedan araçlar için geniş multimedya ekranları, 5G internet ve ses sistemi yer almaktadır.

Minivanlar genellikle ikiye ayrılır bunlar;

VIP Minivanlar ve Standart minivanlardır.

A - Standart Minivanlar :

Standart minivanlar genellikle daha fazla bagaj ve kişi sayısına sahip gruplar tarafından tercih edilmektedir. Minivanlar minibüslere göre daha küçük iç hacimlere sahip oldukları için, bagaj bölümü ve yolcu konforuna olumsuz etki yaratmamak adına ekstra multimedya desteği eklenmez. Bu tarz talepler için vip minivanlar değerlendirilmektedir.

 

B- Vip Minivanlar :

Vip minivanlar genellikle yolculukları daha eğlenceli ve lüks hale getirmek için dizayn edilir. Genellikle araçlar fabrikadan çıktıktan sonra yolcu konforu ve taleplerine göre tekrar elden geçirilir. Kişi sayısı ve bagaj miktarı daha az olan gruplar tarafından talep edilmektedir. Özellikle uzun yolculuklar için dizayn edilen elektrikli koltuklar masaj özelliği ile tamamlanır. İstediğinizde yatak olabilen istediğinizde ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir sistem geliştirilmiştir.

 

Şehirlerarası Vip Transfer Fiyatları

 

Şehirlerarası vip transfer fiyatları seyahat edilecek iki lokasyon arası mesafe, süre ve araç türüne göre hesaplanmaktadır. Fiyatların oluşumundaki en önemli etkenler mesafe ve araç türleridir. Örneğin; 2023 yılında Ankara İstanbul şehirlerarası vip transfer hizmeti minivanlar araçlar için 8.000,00₺, minibüsler için 12.000,00₺ ve sedan araçlar için 4.500,00₺ olarak belirlenmiştir.

 

Özellikle yakıt fiyatlarının değişken olduğu bazı dönemlerde bu fiyatları güncelleme hakkı saklı tutulur. Seyahat edeceğiniz lokasyona özel hemen fiyat almak için buraya tıklayın !

 

Şehirlerarası Vip Transferde Popüler Transferler

 

Şehirlerarası vip transferler genellikle büyükşehirler arasında ya da tatil bölgelerine düzenlenmektedir.

Özellikle yaz dönemlerinde bu hizmete olan talep oldukça artmaktadır. Genellikle uçak seyahatlerinden daha ekonomik olmaktadır.

 

Ankara >>> İstanbul Şehirlerarası Vip Transfer

Ankara >>> Antalya Şehirlerarası Vip Transfer

Ankara >>> Bodrum Şehirlerarası Vip Transfer

İstanbul >>> Ankara Şehirlerarası Vip Transfer

İstanbul >>> Bodrum Şehirlerarası Vip Transfer

İstanbul >>> İzmir Şehirlerarası Vip Transfer

 

Siz de şehirlerarası seyahatlerinizde şehirlerarası vip transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

3M Shuttle & Travel

 

2012 yılında profesyonel olarak kurulmuş olan 3M Shuttle & Travel 2023 yılı itibariyle bir merkez ve bir şube olarak iki lokasyonda hizmet sağlamaktadır. Havalimanı transfer hizmetleri, şoförlü araç kiralama ve şehirlerarası transfer hizmetleri olarak kişiye özel profesyonel ulaşım hizmetleri sağlamaktadır. Seyahat acentamız ise başta uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı paket tatil ve baştan sona profesyonel organizasyon hizmetleri sağlamaktadır.

 

Son model araç filosu ve profesyonel ekibimizle değerli Ankaralıların ve Ankara' ya gelecek yerli veya yabancı turistlerin hizmetindeyiz. 7 gün 24 saat profesyonel destek ile kurumsal turizm şirketi avantajlarından sonuna kadar yararlanın.

 

Yaklaşık 11 yıldır Ankara' da binlerce bireysel müşteri, kurum ve kurumsal şirketlere ulaşım ve seyahat hizmetleri sağlamaktayız. Edindiğimiz tüm tecrübelerimizi avantajlı fiyatlarla buluşturuyoruz.