İstanbul Havalimanı Bostancı Transfer Hizmetleri

Bostancı İstanbul’un en seçkin semtlerinden bir tanesidir. Özellikle de şehrin kültür turizmi için en çok tercih edilen mekanlardandır. Firmamız İstanbul Havaalanından Bostancı Mahallesine özel araçlarla yolculara yüksek kalitede taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İş gezisi, ister turistik gezi ya da sevdiklerini ziyaret etmek amacıyla gelenlere yönelik servislerimiz bulunmaktadır.

İstanbul havalimanı Bostancı transfer hizmeti alarak rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bostancı’dan İstanbul havaalanına gidiş-dönüş kara yolu ulaşımı ile kolayca sağlanır. İstanbul havalimanı Bostancı transfer nazik bir sürücü ile güvenilir ve konforlu bir yolculuk sunar. Her türlü rezervasyonu web sitemizden ya da telefonla yapabilirsiniz.

Neden Bostancı’ya Transfer Hizmeti Almalısınız?

İstanbul yoğun bir şehir olduğundan yolculuklar çoğu zaman iyi bir planlama gerektirir. Kalabalık ve trafik sebebiyle şehre ilk kez gelenler bu konuda zorluk yaşarlar. Özellikle havaalanı bölgeleri trafik yoğunluğundan çok fazla etkilenmektedir. İstanbul havalimanı Bostancı transfer hizmeti sayesinde endişe ve ek planlamaya gerek kalmaksızın yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

Uçağa geç kalma ya da uzun süre araç arama gibi durumlardan da kaçınmış olursunuz. Uçak yolculukları sonrası yeniden yorulmanıza gerek kalmaz. Soru sormak, semt aramak ya da planlama yapmakla uğraşmazsınız. İşinde uzman olan firmamız sayesinde size sadece Bostancı’ya olan gezinizden keyif almak kalır.

Bostancı Mahallesi’nin Öne Çıkan Özellikleri

Bostancı İstanbul’un önemli kültür merkezlerin arasındadır. Şehir dışından gelenlerin özellikle ziyaret ettiği bir yerdir. Çok sayıda hastane ve sağlık merkezi bulunmaktadır. Bu sebeple başka şehirlerden sağlık hizmeti almak için gelenlerin durak noktasıdır. Bostancı Adalar ve Kadıköy merkeze yakındır. Dolayısıyla gezilerinizi daha rahat yapmanızı sağlar.

Çok sayıda otel bulunduğundan Anadolu yakasındaki turistler için idealdir. Konaklama için seçenekleri çoktur. Lokasyonu sebebiyle merkezi ve turistik yerlere yakındır. Deniz otobüsleri ile İstanbul’un geneline ulaşım kolaydır. Bostancı Sahil özellikle yazları çok tercih edilen bir dinlenme mekandır.

Neden Transfer Hizmeti Almak 3M Shuttle’ı Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’da turist ve yolcu transfer hizmeti veren birçok firma vardır. Yolculuğunuzun kalitesini belirlediğinden firma seçimi oldukça önemlidir. 3m Shuttle her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmuştur. Güler yüzlü ekibiyle size yüksek kalite bir seyahat deneyimi sunarlar. Müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik çok çeşitli hizmetleri vardır.

Firmamız İstanbul havalimanı bostancı transfer için bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır. Tur firmaları ve organizasyon firmalarının ihtiyaçlarına uygun paketlerimiz de bulunmaktadır. Düzenli olarak çalışacağınız bir firma arıyorsanız bu anlamda çok uygundur.

3m Shuttle diğer hizmetlerine ek olarak VIP araç hizmeti de vermektedir. Standart turist taşıma araçlarından çok daha konforlu bir yolculuk sağlar. Üst düzey hizmet arayan müşterilerimize özel şoför ve araç sunuyoruz. İstanbul yolculuğunuzda üst düzey konfor arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hava limanına gidiş ve dönüşlerinizde istediğiniz rahatlığı size sunar.