İstanbul Havalimanı Şişli Transfer

 

İstanbul Havalimanı'na güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşılması için transfer hizmetinden faydalanılmaktadır. Şişli'den havalimanına gidilebileceği gibi havalimanından da Şişli'ye gidilebilmektedir. Havalimanına indikten hemen sonra transfer hizmeti kullanılabilmektedir. Güvenli, ekonomik ve hijyenik araçlar ile istanbul havalimanı şişli transfer gerçekleştirilmektedir. Otel, ev veya iş toplantılarına rahat bir şekilde giden yolcular, transfer hizmeti için ön rezervasyon yaptırmaktadır.

 

 Türkiye'nin en yoğun şehrinin İstanbul olduğu göz önüne alınırsa, transfer hizmetinin önemi anlaşılmaktadır. Her geçen gün binlerce yolcu İstanbul Havalimanı'na gelmektedir. Yolcular sinir bozucu araç bekleyişi içerisine girmemek için transfer hizmetini tercih etmektedir. Aralarından seçim yapılabilen lüks araçlar ile transfer hizmeti sunulmaktadır.

 

 İstanbul Havalimanı Şişli Transfer Hakkında

 

 Yolcuların ve turistlerin taleplerine göre transfer hizmetinin ağları geliştirilmektedir. Yerli ve yabancı turistler istanbul havalimanı şişli transfer hizmetini tercih etmekle birlikte ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yolcu ve kişi sayısı fark etmeden transfer hizmeti sunulmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık transfer hizmeti süreleri bulunmakta olup tercih isteğe göre yapılmaktadır.

 

 Kalite değerlerine her zaman sadık kalındığından, transfer hizmeti yolcuları memnun etmektedir. Güvenilir bir yapıya sahip olan 3M Turizm, deneyimli sürücüler ile çalışmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet verilmekte olup yolcular kendilerini özel hissetmektedir. Rahat koltuklar, ücretsiz internet bağlantısı, su servisi ve gazete sunulmaktadır. Yolcular seyahatleri boyunca sadece rahatlarına bakmaktadır.

 

 Profesyonel İstanbul Havalimanı Şişli Transfer Hizmeti

 

 Profesyonelliğini kanıtlayan birçok belgeye sahip olan 3M Turizm, müşterilerin talep etmesi durumunda belgeleri sunmaktadır. Turizm ekonomisine ve tedarikçilere katkı sağlayan istanbul havalimanı şişli transfer hizmeti her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Rezervasyonlarını erteleyebilen yolcular, ücretsiz iptal işlemi de gerçekleştirebilmektedir. Uçak rötar yapması durumunda transfer hizmeti veren şoför beklemekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

 

 Yolcu ile buluşmadan önce yol durumuna bakılarak yol alternatifleri hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Yolcuların akıllarındaki trafik sorununu ortadan kaldıran 3M Turizm, en doğru yol tercihinde bulunmaktadır. Yolcuların transfer hizmeti kapsamında gerçekleştirecekleri yolculuklara, kişisel yolculukmuş gibi özen gösterilmektedir.

 

 İstanbul Havalimanı Şişli Transfer Belgeleri

 

 Hizmet kalitesinin ve profesyonelliğin kaliteli olduğunun göstergesi olarak gerekli belgeler eksiksiz tamamlanmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen belgelere istinaden istanbul havalimanı şişli transfer hizmeti sunulmaktadır. Tarifesiz yolcu taşıma imkanı veren A1 yetki belgesine sahip olunmaktadır. TÜRSAB A-Sınıfı Seyahat Acente Belgesi de Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilmektedir.

 

 Rezervasyonun günler öncesinden yapılmasına gerek olmamakla birlikte 24 saat önce yapılmış rezervasyon kabul görmektedir. Tarihi ve saati önceden belirleyen yolcular, kendilerini almak istedikleri araçları seçmektedir. İyi eğitimli profesyonel şoförler, trafik stresi yaşatmadan yolcuları istedikleri noktaya bırakmaktadır. Kurumsal firmalar müşterileri için transfer hizmeti satın almaktadır. Kişi sayısının fazla olacağı yolculuklar için daha büyük araçlar tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için konfor ön planda tutulmaktadır.