İstanbul Havaalanı-Maltepe Vip Transfer

Günümüzde toplu taşımanın yoğunlaşması ve bir noktada diğer bir noktaya ulaşmak için yoğun araç trafiği içerisinde insanların sıkıntı yaşaması sebebiyle Özel araç transfer hizmetleri ayrı bir sektör haline gelmiştir. Bu anlamda her bütçeye uygun ulaşım ve araç kiralama hizmetleri süre gelmektedir. Ucuz transfer araç kiralama hizmeti, 3mshuttle.com web adresini ziyaret edilmesi halinde rezervasyon yapmak söz konusu olmaktadır.

VIP araç kiralama sektörünün öncüsü 3mshuttle.com tüm ulaşım ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Lüks araç modellerin düşük maliyetle ortak paydada buluştuğu hizmetten yararlanmak ive araçları daha iyi tanımak için 3mshuttle.com web adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

 Araç Kiralama Nedir?

3mshuttle.com bir kiralama ve yolcu transferini sağlayan ulaşım sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Özellikle İstanbul havalimanı Maltepe transfer lokasyonundan istenilen ihtiyaca cevap veren araçlar kiralanmaktadır. Araç kiralama süreçleri çeşitlilik göstermekle birlikte saatlik, günlük haftalık aylık veya yıllık olarak kiralama faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Şehirlerarası ve Şehir içi VİP Araçlar

Yurt dışı ve yurt içi uçuş ulaşımını tamamlayan yolcuların havaalanından varış noktasına ulaşması büyük şehirler içerisinde oldukça problemli bir durumdur. Yolcuların maksimum konfor sağlayarak güvenli bir şekilde İstanbul havalimanı Maltepe transfer sağlanmaktadır. Özel etkinliklere, Toplantılar, Düğün Organizasyonları, Klinik transferleri şehirlerarası transferler gibi, ayrıca iş seyahati, şehir dışında kurumsal toplantılar ve tatillerde ulaşım konforunu yaşatacak kişiye özel ayrılmış araçlarla kolayca ulaşım hizmeti vermektedir.

 

 Yine havaalanı misafir alma veya gönderme aşamasını rahatlıkla sağlamakta ve yolcu memnuniyeti sağlanmaktadır. 3mshuttle.com olarak yolcuların web sitesi veya uygulamasına girmesi halinde önceden randevu ve rezervasyon yapılması yeterli olacaktır.

VIP Araç Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 VIP araç seçimleri yapılırken yolcuların istek ve taleplerine göre ihtiyaca cevap verilmelidir. Öncelikle araç donanım ve güvenlik paketlerine aracın teknik özelliklerine dikkat edilmelidir. Araç temizlik hijyen ilk sırada aranılan özellikler arasında olmalıdır. 3mshuttle.com olarak her yolcu değişiminden sonra araçların iç ve dış temizlikleri yapılmakta, dezenfektasyon işlemi tamamlanmakta ve bir sonraki yolculuğu hazır hale getirilmektedir.

Özel şoför eşliğinde kiralan VIP araç içi donanımlara bakılacak olursa; araç içi klima, ısıtma sistemleri, televizyon, kablosuz internet, oyun konsol ve dijital yayınları içeren medya oynatıcılar bulunmaktadır. Şoförlerimiz eğitimli ve lisanslı sürücüler olup, yabancı dillere hakimdir. Araçların periyodik bakımları kesinlikle aksatılmadan muayenelerine son derece titizlik gösterilmektedir. 3mshuttle.com şehir içi İstanbul havalimanı Maltepe transfer yolcuların ne tip bir araç istedikleri uzman satış ekipleri tarafından öğrenilerek misafir yolcuların konforlu yolculuk yapmasını sağlamaktadır.

Araçlar kiralanırken günlük belirli bir km ye kadar yakıt kira bedeline dahil olarak işlemler yapılmaktadır. Ayrıca araçların trafik ve kasko sigortaları 3mshuttle.com firması tarafından yapılmaktadır. Kiralama fiyatları araçların marka, model ve iç özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple İstanbul havalimanı Maltepe transfer ortalama fiyat aralıkları 500 TL den başlamaktadır.