İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul trafiği dillere destandır. Bilmeyen yoktur bu çileyi. Hal böyle olunca kestirme yolları, güzargahı öğrenmek de İstanbul'a gelenlere farz olmuştur. Aksi takdirde navigasyon ile hiç olmadık yollara gidilip telef olunur. Ancak navigasyondan ziyade 3mshuttle.com ile adres daha kolay bulunabilir. Ayrıca gidilmek istenen konum ile alakalı konaklanacak yerler, fiyatları hakkında birçok farklı bilgiye ulaşılır. Özellikle şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde araç kullanma bilinmese dahi taksi dışında bir araçla ulaşım sağlanabilir.

İstanbul Havalimanı Neresidir?

İstanbul her anlamda yoğun bir şehirdir. Kimi zaman gezilerin varış noktasıyken kimi zaman ise transit şehridir. Doğal olarak İstanbul'a ulaşım konusunda birçok farklı imkan sunulmuştur. Bunlar günümüzde hala yetersizdir. Hava ulaşımındaki yetersizlik. Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanının yetmemesi kaynaklı 2018 yılında İstanbul Havalimanı açılmıştır. İstanbul Havalimanı ilk uçuşu 29 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşmiştir. İstanbul Havalimanı Arnavutköy içerisinde Avrupa yakasının kuzey ucunda bulunmaktadır.

Şile Nerede Bulunmaktadır?

İstanbul'a bağlı olan Şile Pendik, Gebze, Çekmeköy ve Beykoz ile komşudur. Şile'nin küçük köylerin ve doğal plajların bulunduğu bir sahili vardır. Önemli akarsuları bulunmaktadır. Şile, kumsalları, şelaleleri, vadileri, doğal güzellikleri ile ünlü turistik bir yerdir. Aynı zamanda Şile, Şile bezi ile de ünlüdür. Konaklama yapmak için Şile'de birçok farklı otel/ motel gibi yer bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanından Şileye Nasıl Aktarma Yapılır?

İstanbul Havalimanı ile Şile birbirlerine çok ters yerleşimlerdir. Şehir içinden otobüs ile gidildiği ve trafik düşünüldüğünde İstanbul havalimanı Şile transfer oldukça zahmetlidir. Elbette ki bu durum kaynaklı olarak İstanbul havalimanı Şile transfer için kısa bir yol üretilmiştir. 3mshuttle.com adresinden kiralanacak özel araç ile İstanbul havalimanı Şile transfer gerçekleşir. Bu İstanbul havalimanı Şile transfer O - 7 üzerinden veya Kuzey Marmara Otoyolu O - 7 üzerinden 1.5 saat içerisinde sağlanabilir. Otobüs ile gerçekleştirilecek bir seyahatte toplamda 4 araç değiştirilmesi gerekir. Bunlar H - 2, 34 G, 19 S ve 139 T'dir.

3M Turizm Nedir ve Hangi Hizmetler Bulunur?

3M Turizm köklü ve prestijli bir taşımacılık şirketidir ve havalimanı transfer, tur organizasyon ve şoförlü araç kiralama hizmeti sunar. 3M Turizm hizmet bölgeleri şunlardır:
- İstanbul Havalimanı
- Ankara Havalimanı
- İzmir Havalimanı
- İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
- 3M Turizm sunduğu tüm hizmetler ise şu hizmetlerdir:
- Filo Kiralama
- Araç Kiralama
- VIP Araç Hizmetleri
- Gezi & Tur Organizasyon
- Şoförlü Araç Kiralama
- Şoförlü Gelin Arabası Kiralama

3M Turizm hizmetlerinde her daim 0 müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Sorumluluk, güven ve bilinç kabiliyetleri gerektiren taşımacılık işini 3M Turizm yıllardan beri taşımacılık işini görür. 3M Turizm firmasının açık adresi şudur:

Saray Osmangazi Mahallesi Özal Bulvarı (Esenboğa Yolu 15. Km) Saray Recidence No:185/23, Pursaklar/Ankara

3M Turizm firmasına ise 0850 888 0312 numaralı iletişim adresinden ulaşılabilir.