Şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde, yolculuğunuz boyunca özel ilgiye mazhar olacaksınız. Alanında eğitimli, yetkili, sertifikalı ve deneyimli şoförlerimiz, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hazır! Gideceğiniz yeri pek iyi bilmiyorsanız şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanarak, ulaşmak istrediğiniz noktaya hiçbir güçlük çekmeden kolayca varabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği bu hizmet, firmamızın uzman şoförleri tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Bu kapsamda firmamız, müşterimizin gideceği yere göre o bölgeyi en iyi bilen şoförlerden birini görevlendirir. Böylelikle güvenli, konforlu bir yolculuk deneyimi sunularak %100 memnuniyet elde edilir.

Şoförlü VIP Araç Kiralama

Lüksü güvenlik ve konforla buluşturan firmamız, profesyonel şoförleriyle müşterilerin araç kiralama deneyimini üst noktaya taşır. Seyahat ihtiyacı olan kişiler, özel bir gün geçirecek veya iş seyahatine çıkacak olanlar şoförlü araç kiralama hizmetleri ile zamandan, paradan tasarruf eder. İyi hizmet, saygı ve koşulsuz memnuniyet ilkelerine büyük önem veren şoförlerimiz sürüş teknikleri konusunda zengin bilgi birikimine sahiptir. Diksiyonu ve doğru iletişim kurma becerisi gelişmiş olan şoförlerimiz; bakımlı, temiz, modern araçları en iyi şekilde hizmetinize sunar.

Şoförlü Araç Kiralama için Neden Biz?

  • Yeni nesil teknolojiye sahip araçlarla hizmet sunuyoruz.
  • Tüm araçlarımızın sigortalarını, muayenelerini, temizliğini ve bakımını zamanında yaptırıyoruz.
  • Bütün araçlarımızda ilk yardım malzemelerine ve kamera sistemlerine yer veriyoruz.
  • Trafik kurallarını iyi bilen ve uygulayan, güler yüzlü, tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları

  • Yabancısı olduğunuz yerlerde herhangi bir zorluk yaşamaz, gideceğiniz lokasyona tam zamanında ve güvenle varırsınız.
  • Ulaşım sorununu pratik bir biçimde çözüme kavuşturacağınız için planlarınız aksamaz.
  • Sürekli bir koşuşturmaca hâlindeyken araç bulmaya çalışmak ve benzeri şeylerle uğraşmak istemezsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde bu tür zahmetlerden kurtulur, yalnızca işinize veya tatilinize odaklanabilirsiniz.
  • Trafik kaygısından uzak olur, dinlenerek rahat bir yolculuk yaşarsınız.
  • Tabii ki bu alanda hizmet veren şoförlerimiz araç güvenliği konusunda da oldukça hassastır. Arabayı ne yavaş sürerek size vakit kaybettirir, ne de çok hızlı sürerek konforunuzu bozar. Her şey tamamen sizin rahat etmeniz üzerine kuruludur.

Saatlik veya günlük şoförlü araç kiralama talepleriniz için 3M Shuttle firmasını tercih edebilir, yol boyunca üstün kalitenin farkını deneyimleyebilirsiniz.