Sabiha Gökçen Havalimanı Bahçelievler Transfer

Pendik-Kurtköy’de bulunan Sabiha Gökçen Havalimanının Kadıköy'e 40 km, Pendik'e 12 km mesafesi bulunmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na Avrupa yakasından gitmek için metrobüse binilmelidir. Bunun için Uzunçayır metrobüs durağında inilerek Ünalan durağında metroya binilmelidir.

Sabiha Gökçen Havaalanı Transferle Ulaşım

Büyük şehir İstanbul’da 3M Turizm olarak sunduğumuz ulaşım transferi hizmetimiz ile ulaşım çok daha rahat! İletişim numaramızdan bize ulaşarak Sabiha gökçen havalimanı Bahçelievler transfer hizmetini alabilir, uçaktan indiğiniz anda sizi bekleyen aracımızla yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Rezervasyon yaptıran yolcular, hiç beklemeden istedikleri yere istedikleri saatte gidebilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve diğer yolculuklarınız için 3M Turizm’in sağladığı avantajlar;

- Eğitimli ve güler yüzlü sürücü
- Temiz, periyodik muayeneleri aksatılmadan yapılan araçlarımız
- Ekonomik ve keyifli yolculuk
- Görüntü-ses sistemleri, buzdolabı gibi benzer zengin donanımlara sahip özel VIP araçlar
- Derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri

3M Turizm Hizmetlerimiz

 Kurulduğundan itibaren hızla büyüyen 3M Turizm olarak, ulaşım sektöründe köklü bir deneyime sahip ekibimizle eşsiz bir hizmetle size kendimizi gösteriyoruz. Sabiha gökçen havalimanı Bahçelievler transfer hizmeti için rezervasyon sorununuz olmadan, istediğiniz gün ve saatte hizmet alacak olmanın kolaylığını hemen yaşayın. 3M Shuttle; araç ve filo kiralama, VIP araç hizmetleri, tur ve gezi organizasyonları alanlarında faaliyet göstermekte olan köklü bir taşımacılık şirketidir. Ayrıca firmamız kapsamında zaman zaman Ege turu, Kapadokya, Mezopotamya, gibi çeşitli turlar da düzenlenmektedir.

Sabiha Gökçen havalimanı Bahçelievler transferde sorun olması halinde hizmetinizle ilgili tüm detaylar, şirketimiz tarafından kontrol edilmektedir Dolayısıyla transferle ilgili gerçekleşecek her türlü problemde tek iletişim kuracağınız adres, 3M Turizm şirketidir. Yalnızca müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımızla transfer hizmetleri sektöründeki şirketimiz, uçuş iptalleri, rötar durumunda ya da programda meydana gelebilecek değişiklikler için esneklik sunuyor.

 3M Turizm ile Güvenli ve Kaliteli Transfer Hizmeti

Konforlu araçlar, güvenli hizmetimiz ve her şartta yanınızda olan ekibimizle Sabiha Gökçen havalimanı Bahçelievler transferi kolaylaşacaktır. İstanbul’da gitmek istediğiniz tüm noktalara hızlı şekilde ulaşmanızı mümkün kılarak zamandan tasarruf yapmanıza imkan verecektir. Gitmek istediğiniz yere, sizin seçeceğiniz araçlarla ve profesyonel sürücülerimizle yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Transfer ihtiyacınız olduğu anlarda dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Bahçelievler transfer hizmeti almak için tüm detaylar ile ilgili bilgi edinmek için +90 850 888 0312 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmetlerimizde 3M Turizm olarak ayrıcalıklı ve çok uygun fiyatlarla transfer hizmetinizi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Gerekli olan taşımacılık belge ve ruhsatlarına sahibiz ve talep edilmesi durumunda bu belgeler müşterilerimize gösterilmektedir. Kişiye özel şekilde gerçekleştirilen transfer hizmeti için talep edilen ücret, yolcuların isteklerine göre değişmektedir Her bütçeye uygun araç bulunduğundan, transfer hizmeti için yüksek ücretler talep edilmemektedir.