Sabiha Gökçen havalimanı Şişli transfer

Havaalanı transfer hizmetleri son dönemlerde sıklıkla kullanılan ulaşım hizmeti sektöründe ayrı bir kulvar olarak kullanılmaktadır. Zaman kısıtlaması olan ve özellikle yoğun trafik olan şehirlerde havalimanından istenilen noktaya varışı kolaylaştırmak ve aynı zamanda ultra lüks araçlar ile yolculuk etme imkanı sunmaktadır.

Havaalanına Ulaşım

Özellikle İstanbul büyük bir metropol şehridir. Bu bağlamda havaalanına bir yerden ulaşmak trafik yoğunluğu sebebiyle riskli bir durumdur. 3mshuttle.com web sitesi üzerinden talep verilmesi halinde doğru zamanlama ve en kısa süre içerisinde yolcunun zamanında havalimanına ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Havaalanına lüks araçla ulaşım yapmak yolculuk konforunu en üst düzeyde tutmaktadır. Yine uçak seyahatini tamamlayan yolcuların karmaşık trafik yoğunluğunda strese girmeden özel şoför eşliğinde

 büyük ve rahat araçlar ile Sabiha Gökçen havalimanı Şişli transfer hizmeti vermektedir.

Araç İçi Konfor ve Özellikleri Nelerdir?

Araçlar öncelikle Vito ve Mercedes gibi büyük otomobillerden oluşmaktadır. Araç içerisinde yolcuların rahatlık ve konforu yaşatacak internet bağlantı sistemi, bluetooth bağlantısı, araç içi mini buzdolabı ve içecekler, küçük atıştırmalıklar ile karşılamaktadır. Küçük yolcuların seyir esnasında eğlenebilecekleri televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.

Araç teknik özelliklerine bakıldığında son sistem güvenlik donanımları, navigasyon sistemleri, araç içi şoför ile iletişime geçilebilecek telefon bağlantı sistemi bulunmaktadır.

Araçların tüm periyodik bakımları yapılmakla birlikte her yolcu değişiminde araç iç ve dış temizliği, hijyeni sürekli olarak sağlanmaktadır. Araçların tamamı geniş tavanlı ve açılabilir özelliklere sahip olması yolcuların seyir esnasında konforlu yolculuk yapmasına olanak tanımaktadır.

VIP Araç Kiralama

Araçlar, ultra lüks konfora sahiptir. Araç içerisinde yolcuların ihtiyaç duyabileceği tüm donanımlar mevcuttur. Sabiha Gökçen havalimanı Şişli transfer Talep dahilinde istenmesi halinde sadece aracın kiralaması da yapılmaktadır. Kiralama fiyatına yakıt bedeli dahil olmaktadır. Tüm vergi ve sigorta işlemleri ve tutarları 3mshuttle.com tarafından karşılanmaktadır.

Bütçe Dostu Araç Kiralama Hizmetleri

Gidiş geliş transferleri için yolcuların rahat ulaşım hizmetlerine sahip olması adına tüm yolcuların tek yön veya Sabiha Gökçen havalimanı Şişli transfer hizmeti sunmaktadır. Hizmet kalitesi ve yolcuların talepleri dikkate alınarak misafire özel araç kiralama ile hem yolcuların hem de onlara ait bagaj taşıma hizmeti sunmaktadır. Mercedes Vito gibi ultra lüks araçlar ile gidilecek güzergaha kadar öncelikle güvenli yolculuk prensibi sonrasında rahat seyir imkanı sağlamaktadır.

3mshuttle.com olarak Sabiha Gökçen havalimanı Şişli transfer kullanılan yakıt ve tüm masraflar kira fiyatına dahil olmaktadır. Kiralama bedeli karşılığında 3mshuttle.com olarak oldukça konforlu bir ulaşım sağlanmaktadır. Araç çeşitliliğinin geniş olması yolcuların istediği araçları kiralama imkanı sağlamaktadır.

Vip Araç Kiralama Randevu Sistemi

3mshuttle.com web sitesi üzerinden ücretsiz olarak rezervasyon yapmak mümkün olmaktadır. Müşteri ilişkileri araç talep eden yolculardan yasal olarak istenmesi gereken bilgileri alarak yolculuk kaç kişi ile yapılacak araç içi istenen özellikler bagaj sayısı gibi bilgiler alınarak uygun araç tahsis edilmektedir.