Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim Transfer

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası havalimanı Pendik ilçesinde inşa edilmiştir. Ayrıca Sabiha gökçen havalimanı İstanbul ilinin ikinci havalimanı özelliğini taşımaktadır. Bu havalimanı ismini, Ülkemizde ilk kadın pilot olan ve dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen pilotundan almıştır. Bu havalimanın ilk temeli Şubat ayında 1998 yılında atılmıştır. Bitirme tarihi ise Ocak ayı 2003 yılıdır. BU havalimanı toplam 550 milyon dolara yapılmıştır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim Transfer

Sabiha gökçen havalimanı taksim transfer arasında ulaşım konusunda rahatlıkla kolay, ekonomik ve güvenilir bir şekilde Sabiha Gökçen havalimanı Taksim transfer araçlarından yararlanılmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı İle Taksim İlçesi Arasında Ulaşım Bilgileri

Bu havalimanı ile taksim ilçesi arası yaklaşık olarak 44 km'dir. Taksim ile arasındaki yolculuk süresine bakıldığında ise ortalama olarak 43 dakika civarında olmaktadır. Sabiha Gökçen havalimanı Taksim transfer yolculuk süresi durumuna bakıldığında ise hava şartları ve trafik durumuna oranla değişmektedir. Bu havalimanı için transfer araçları da temizlik veya hijyen önlemleri ile beraber transferler güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı yolculukları arasında araçlar 20 dakika boyunca mola verilmektedir. Daha sonra araçlar güvenli bir şekilde seyahat etmek için sürekli bir şekilde araçlar dezenfekte edilip temizlik işlemleri gerçekleştirilmiş olunmaktadır. Sabiha gökçen havalimanı taksim transfer her yolculuk süresince ve her yolculukta olduğu gibi Air Transfer Lines aracılığı ile güvence altına alınmıştır. Aynı zamanda havalimanı transferleri ücretsiz bir şekilde olmak üzere sigortalanmıştır.

Sabiha Gökçen havalimanı Taksim transfer sigortasına ek olarak yolcular diledikleri takdirde Covid19 garanti yolculuk sigortasını da rezervasyon sırasında artı bir hizmet olarak almaları ve yolculuk süresince güvende kalabilmektedirler. Yolcular Air Transfer Lines ile yapacakları havalimanı transfer merkezlerinde yaptıkları her yolculuk için Türk Hava Yollar onlara puan kazandırabilir ayrıca yolcular diledikleri takdirde kazandıkları bu puanlar ile uçak bileti satın alabilirler.

Transfer Aracının Bekleme Süresi

Sabiha Gökçen havalimanı Taksim transfer aracının yolcuların uçaktan inmelerinden itibaren 60 dakika süresince yolcuları beklemektedir. Eğer ki yolcular alan çıkışında herhangi bir gecikme yaşarlar ise veya farklı bir durum oluştuğunda yolcuların hemen Air Transfer Lines ile iletişim halinde olmaları gerekmektedir.

Transfer Araçları Nasıl Tanınır?

Yolcular rezervasyon yaptıktan sonra transfer araçlarının sürücünün resmi ve aracın plakası ilgili yolcuya mail yolu ile gönderilmektedir. Aynı zamanda transfer araçlarında Air Transfer Lines logosu bulunmaktadır.

Rezervasyon Sırasında Yolcunun Vermesi Gereken Bilgiler

Yolcu ilk kez rezervasyon yaptığı sırada bilgilerini eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurması gerekmektedir. Bir sonraki yolcuların rezervasyonunda yolcuların uçuş kodunu ve transfer saatini dikkatli bir şekilde kontrol etmeleri ve doğru bir giriş yapmaları yeterli olmaktadır. Yolcu dilediği takdirde hesabına tekrar giriş yapıp bilgilerini doğru bir şekilde güncelleyebilir.

Araçlarda Eşya Unutulursa Ne Yapılması Gerekmektedir?

Yolcular eşyalarını unutmaları durumunda yapmaları gereken şey sitenin canlı destek kısmına bildirmeleridir. İsterler ise çağrı merkezlerini arayıp destek talebinde bulunabilirler.