Sabiha Gökçen Havalimanı Şile Transfer

Hava alanı transfer ve hava yolunun kullanılmasıyla istenilen varış noktasından itibaren asıl gidilmesi gereken noktaya ulaşmak amacıyla Sabiha Gökçen havalimanı şile transfer yolculuğun konfor alanı içerisinde varış noktasına ulaşma amacı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Havalimanı Transfer Aracı Nedir?

Dünya'nın her yerinden İstanbul havalimanına uçak yolculukları yapılmaktadır. Yolcuların en uzun yolculukları ortalama 12-18 saati bulabilmektedir. Bu bağlamda uçak yolculukların tamamlanması ve havalimanına ulaştıktan sonra asıl Sabiha Gökçen havalimanı şile transfer aracılığı ile İstanbul'un istenilen noktasına konforlu bir yolculuk sağlayarak gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Özellikle zamanı az olan ve hızlı hareket etmesi gereken yolcuların bir yerden başka bir yere transferi hızlı şekilde tamamlanması konusunda oldukça tercih edilmektedir.

Transfer Araçların Özellikleri Nelerdir?

Transfer hizmeti, lüks ve tam donanımlı araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Transfer aracı gönderilirken yolcu sayısı ön plandadır ve yolcu sayısına göre aracın özellikleri ve kapasitesi değişmektedir. Yolcuların bagajları Sabiha Gökçen havalimanı şile transfer esnasında araçların depolama alanına göre yönlendirilmektedir. Araç içerisinde yolcuların rahat edebildikleri koltuk sayısı başta olmak üzere yolculuk esnasında mola verme konusunda özgür olmaktadır. Yolcular dilediği zamanda dilediği miktarda mola verebilir ve ihtiyaçlarını tamamlama imkanı sunulmaktadır.

Araç iç özelliklerine detaylarıyla bakıldığında yol bilgisayarı, ABS, EBS gibi aracın güvenliğini sağlayan özellikler ile birlikte yolcuların arka koltuk geniş olması sebebiyle rahat ve huzurlu yolculuk yapılması sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti adına yolcu sayısı, bagaj sayısı ve nasıl bir araç istendiği mutlaka sorulmakta ve yolcuların konfor alanını üst seviyede tutarak araçların gönderimi gerçekleşmektedir. Araçları kullanan şoförlerin teknik ve trafik bilgileri oldukça gelişmiş olmakta ve konusunda uzman aracı tüm güvenliğini sağlayan teknik bilgilere sahip şoförler ile işbirliği yapılmaktadır.

Araçlar her yeni yolcu almadan önce araç iç ve dış temizlikleri yapılmakta ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. Bu sayede yolcuların sağlık anlamında güvenliği de sağlanmaktadır. VİP olarak tanımlanan lüks araçlar içerisinde TV, mini buzdolabı, İçecek ve yiyecek aperatifler yolcuların beğenisine sunulmaktadır.

Havalimanı Transfer Araç Nasıl Kiralanmaktadır?

Havalimanlarının kalabalık olması sebebiyle havaalanı önlerinde duran kişisel taksiler bazı durumlarda yetersiz olmakta ve bu sebeple ulaşımın tamamlanması adına uzun kuyruklar meydana gelmektedir. Sabiha Gökçen havalimanı şile transfer için 3mshuttle.com web adresi üzerinden iletişim bilgilerinden ulaşılması halinde müşteri temsilcileri transfere ihtiyacı olan yolculara onların isteğine uygun aracı bulundukları yere göndermektedir.

VIP araç kiralamaları yapılırken öncelikle bir kaç gün öncesinden mutlaka rezervasyon yapılması çok önemlidir. Müşteri temsilcileri tarafından alınan rezervasyon bilgileri içerisinde yolcu ve bagaj sayısı, nereden-nereye gidecekleri konusunda route planı ve araca biniş saati gibi bilgiler alınarak tamamlanmaktadır.

Araç kiralama fiyatları aracın km başına hesaplanmaktadır. 7/24 tüm saat dilimlerinde araçlar ile yolcuların transfer işlemleri yapılmaktadır. Her bütçeye uygun transfer araçları bulunmaktadır. Bu sayede bütçeyi sarsmadan yolcuların konforlu yolculuk yapılması sağlanmaktadır.