Sabiha Gökçen Havalimanı Fatih Transfer

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ülkemizin yurtiçi ve yurtdışı ulaşımında kilit öneme sahip en önemli havalimanlarının başında gelmektedir. Günün her saatinde her ülkeden ve şehirden uçakların inip kalktığı bu havalimanı oldukça yoğun bir hava trafiğine ve insan sirkülasyonuna sahiptir. İstanbul ilinin 2. Havalimanı olarak inşa edilen Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un Anadolu yakasında Pendik ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır.

Sabiha gökçen havalimanı hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarında günün her saatinde aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca ülkemizin Asya ve Avrupa kıtalarının kesişme noktasında olmasından dolayı aktarmalı uçuşlara da ev sahipliği yapmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı tüm bu sebeplerden dolayı ve geniş hizmet ağından dolayı kurulduğu günden bugüne yoğun bir şekilde aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak ulaşım olarak her ne kadar Anadolu yakasından doğrudan birçok ulaşım seçeneği bulunsa da Avrupa yakasından da ulaşım imkânı bulunmaktadır.

İstanbul'da Fatih ilçesine yakın konumda yaşayan kişiler için Sabiha Gökçen havalimanı Fatih transfer hizmetleri bulunmaktadır. Fatih ilçesinde oturanlar veya Fatih’e yakın noktalarda bulunup konforlu bir şekilde Sabiha Gökçen havalimanına ulaşmak isteyenler için her noktası hassasiyetle düşünülmüş ve belirlenmiştir.

Profesyonel Ekip İle Havalimanı Transfer Hizmeti

Havalimanlarında uçakların konforu kadar havalimanına transfer olunan araçların da konforu oldukça önemlidir. Keyifli bir yolculuğun keyifli bir transferle başlaması herkesin isteyebileceği bir noktadır. Bu yönden bakıldığı zaman noktada Sabiha Gökçen havalimanı Fatih transfer için 3M Turizm sorumluluk sahibi yaklaşımı ve üstün hizmet kalitesi ile konuklarını ağırlamaktadır. Transfer öncesi, transfer anı ve sonrası için yolculuk yapan kişilerin tüm maddi ve manevi konforunu gözeten 3M Turizm, transfer hizmeti için profesyonel ve eğitimli personeller tercih etmektedir.

Fatih, Sabiha Gökçen Arası Mesafe Ne Kadar?

Fatih ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Oldukça merkezi bir ilçe olan Fatih, Beyoğlu, Esenler, Bayrampaşa, Zeytinburnu gibi merkezi ilçelere de komşu noktasında bulunmaktadır. Bu yönü ile Fatih, hem turizm noktasında hem de ulaşım noktasında geniş bir ağın merkezindedir. Fatih ilçesi, noktada Sabiha Gökçen havalimanı Fatih transfer ortalama 50 km uzaklıktadır. Araçla yaklaşık 45 dakika süren bu mesafe 3M Turizm tarafından kesintisiz ve konforlu bir şekilde aktarım sağlanmaktadır.

3M Turizm Avantajları Nelerdir?

Sabiha Gökçen havalimanı Fatih transfer doğrudan aktarma yapan 3M Turizm’in en önemli avantajı teknolojik yenilikleri takip etmesi ve modern hizmet sunmasıdır. Ayrıca araçların tüm periyodik bakımlarını zamanında yapan firma, yolcularını en konforlu ortamlarda ağırlamayı hizmetin bir parçası olarak görmektedir. Özel VIP araçların yer aldığı 3M Turizm, bu araçlarda buzdolabı gibi zenginleştirilmiş imkânları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu ve benzeri imkânlarla yolcularına adeta bir otel konforu sunmaktadır. Konforun ve insana yakışan hizmet anlayışı ile yaşadığımız çağa uygun birçok yeniliği aktif bir şekilde uygulanmaktadır.