Ankara Havalimanı Transfer Hizmeti

 

Artık Ankara havalimanı içinde tüm yolcuları özenle taşıyacak kapasitede vip transfer hizmeti bulunuyor. Bu hizmetten faydalanmak için sadece havalimanı yolcularından biri olmanız yeterli. Gün içinde hangi saat olursa olsun daimi olarak çalışıyorlar. En iyi ve aktif çalışan Ankara havalimanı transfer alternatifleri için tanıtım yazımızı sonuna kadar mutlaka okumalısınız.

 

 Bu sayede istediğiniz transfer aracını kiralayabilirsiniz. İster randevulu olarak isterseniz de o anda spontane olarak transfer araçları yanınızda olacaktır. Ücret konusunda da gerekli incelemeleri yaptığımızı ve karşılaştırmalı fiyatlardan yararlanabileceğinizi belirtelim.

 

 Transfer Vip Hizmeti Ne Demektir?

 

 Herhangi bir yolcu limanında yapılan yolculuk sonrası vardığınız şehirde yabancı olabilirsiniz. Hatta yabancı olmasanız da çok fazla eşyanız da olabilir. Çocuklu ve kalabalık aileler için de avantajlı olan yolcu taşıma işlemidir aslında. Bir nevi yolcuyu havalimanından alarak istediği yere güven ile teslim edilmesi.

 

 Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise havalimanının yerleşik ve kadrolu araçlarını kullanmaktır. Kesinlikle Ankara havalimanı transfer araçlarında korsan taşımacılığa izin verilmez. Son yıllarda gelişen ve yerleşik hale gelen bir taşıma sistemidir de aynı zamanda. Bunun en büyük nedeni ise çok pratik bir çözüm olmasıdır. Taksilere verilen paraları ve çekilen eşya eziyetini düşündüğünüzde daha ekonomik bir alternatif de.

 

 Vip Taşımacılıkta Yerinizi Ayırtın

 

 Ankara havalimanı vip taşımacılık için hangi tarihlerde kullanacağınızı belirlemeniz önemli. Özellikle Resmi tatiller ve bayram tatilleri daha yoğun olabilir. Eğer daha önceden yolculuk yaptığınız bir firma ise randevu sisteme dahil olabilirsiniz. Böylece kaygılanmanıza gerek kalmaz.

 

 Ancak genellikle Ankara havalimanı transfer hizmetleri zaten her an havalimanı içinde hazır bekler. Mutlaka küçük ve büyük araçlar bulunabilir. Ancak dediğimiz gibi güvenilir ve bildiğiniz firmaları tercih etmelisiniz. Aracınızı en hızlı şekilde çağırmak ve istediğiniz konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti alma haklarınız da bulunuyor. Ulaşım konusu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları her saatte arayıp öğrenebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir rezervasyon haklarından mutlaka yararlanın.

 

 Vip Transfer Ücretleri Pahalı mı?

 

 O kadar eşya ile taksilerde yaşadığınız eziyeti düşünün. Bugüne kadar ödediğiniz ücretleri düşünün. Hatta daha fazla paranızı almak için yolu uzattığı ile kaygılandığınız zamanları düşünün. Bütün bu aşamalardan bakıldığında kesinlikle Ankara havalimanı transfer hizmetlerine verilen ücretler fazla değildir.

 İster şehir içi isterseniz de şehirlerarası olarak tüm ulaşım isteklerinizi kolayca yerine getirirler. Yolcu kişi sayısına göre farklı birçok araç bulunuyor. Transit, mini otobüs, cip ve küçük arabalar olmak üzere hepsi mevcut.

 

 Ultra lüks bir araç ile şoför aramadan istediğiniz adrese teslim edilirsiniz. Eşyalarınızın yerleştirilmesi ve tekrar tarafınıza teslimi de gayet hassas yerine getirilir. Size sadece aracınıza yerleşerek yolculuğun keyfini sürmek kalacaktır.

 

 Ankara Havalimanı Vip Hizmetleri

 

 Yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetleri sorunsuz satın almak çok kolay. Sadece Ankara havalimanına inen bir yolcu olmanız yeterli bile. Uçağınızı kaçırmak ya da başka bir yere yetişmek stresini yaşamayın. Eğitimli ve belgeli şoförler eşliğinde kendinize iyilik yapın.

 

 Özellikle kalabalık aile olarak yolculuk yapanlar çok daha fazla memnun kalıyorlar Çünkü Ankara havalimanı transfer sayesinde hem eşyalar hem de aileniz güvenli ve sakin bir yolculuk yaparlar. Elbette isterseniz toplu taşıma ve Havaş olanakları da sunuluyor. Ancak bu imkanlardan yararlanmak için belli duraklarda inip binebilirsiniz. Tamamı ile kapınıza teslim süreci yaşanamaz.

 

 Toplu taşıma ve Havaş özellikle öğrenci ya da tek yolcular için daha elverişli bir çözüm yolu olabilir. Ama eşyanız fazla ise zaten bu yolla ulaşım sağlamanız mümkün olmayacaktır.

 

 Ankara Havalimanına Nasıl Gidilir?

 

 Ankara havalimanına gitmek için izlemeniz gereken rota çok basittir. İster şahsi aracınız ile isterseniz de toplu taşıma araçları ile kolayca varabilirsiniz. Güvenpark, Aşti, Kızılay, Çankaya ve Ümitköy noktalarından araçlar kaldırılıyor. Aşti çevresinde yardım alabileceğiniz taksi ve transfer araçları da mevcut.

 

 İşinizle ilgili olarak Ankara havalimanı transfer lazımsa zaten havalimanına vardığınızda hemen kullanabilirsiniz. Belli lokasyonlarda yer alan ulaşım araçları da var. Ancak hiçbiri ücretsiz servis yapmıyor. Ama taksi ya da araç kiralama yerine vip transfer araçları daha ekonomik.

 

 Havalimanı Otopark Hizmetleri

 

 Havalimanına kendi aracı ile gelmek isteyenler için elbette otopark hizmeti mevcut. Ancak ücret tarifesi gün ve saat üzerinden işlemektedir. Eğer saatlik bırakacak iseniz farklı bir araç alanına yönlendiriliyorsunuz. Ancak bir gün ve daha fazla süre için başka otopark alanı var.

 

 Bu otopark ve Ankara havalimanı transfer hizmeti için yapmanız gereken şey havalimanı sınırları içinde olmaktır. Vip araç hizmeti için deneyimli ve eğitimli sürücüler eşliğinde aracınız hemen size ulaşır.

 

 Bu araçları kullanan kişiler transfer şoförü olarak geçer. Diğer araçlara göre farkı ise sunulan hizmettir. Yolcuların kişisel ulaşımını en güvenli yollarla sağlamak zorundadırlar. Bineceğiniz araçların hepsi sigorta kapsamındadır. Sizin ve yakınlarınızın hayatı da sigortaya dahildir ve ek ücret ödemezsiniz.

 

 Havaalanı Transfer Şoförü Nasıl Bulunur?

 

 Bu ulaşım şeklini kullanacaklar birkaç farklı yol izleyebilirler. Bunlardan ilki; transfer araçlarından herhangi birini rastgele havalimanında seçebilir. Bu şekilde ilerlerseniz de yine sağlam ve güvenilir bir araç bulursunuz. Çünkü burada çalışan tüm transfer araç ve sürücüleri lisans belgesine sahiptir.

 

 Havalimanında Ankara havalimanı transfer hizmeti almak için ikinci yol; önceden rezerve ettirmektir. Karar verdiğiniz firmanın müşteri hizmetlerini arayarak tarihinizi söyleyebilirsiniz. Nasıl bir araç istediğinizi ve kaç kişi olduğunuzu da belirtin.

 

 Son yol ise referans yolu ile olabilir. Sizden başka bir tanıdığınızın kullanıp memnun kaldığı bir transfer firması ile anlaşabilirsiniz. Bazı firmaların kalıcı üyelerine özel fiyatlandırmaları da olabilir.

 

 Transfer Aracında Ödeme Nasıl Sağlanır?

 

 Vip ulaşım hizmeti alacağınız aracın ödemesini iki farklı yolla yapabilirsiniz. Kredi kartı ve nakit ödeme yöntemleri. Her ikisi de araç kullanımı esnasında yapılabilir. İster nakit ödeme yapabilir isterseniz de kredi kartı ve bankamatik kartı kullanabilirsiniz. Bütün araçlarda pos cihazı bulunur. Tüm bankaların kartları da geçerlidir.

 

 Diğer yandan bazı firmalar büyük ve kalabalık yolculuklar için önden bir miktar ödeme isteyebilir. Bu durumda da banka havalesi ile yapabilirsiniz. Ama çok tercih edilen bir ödeme yöntemi değildir. Daha çok kalabalık Ankara havalimanı transfer hizmetlerinde firma tarafından talep edilebilir. Kabul edip etmemek ise yolcunun kararındadır.

 

 Vip Transfer Hizmeti Bir Ayrıcalıktır

 

 Kesinlikle öyle. Her şeyden önce bir anda özel ve donanımlı bir araç içinde yolculuk edersiniz. Sonra özel şoför ayrıcalığı da cabası. Standart bir Ankara havalimanı transfer hizmetinde bile geçerlidir. Siz strese girmeden gezmenin, adresinize varmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 İsterseniz farklı firmaları internet tarayıcınızda karşılaştırmalı olarak da izleyebilirsiniz. Müşteri yorum ve görüşleri de sizi etkileyebilir. Bir kez vip transfer hizmeti satın aldıktan sonra kesinlikle başka ulaşım istemeyeceksiniz.

 

 Son model Mercedes, Passat ya da lüks diğer araçların hepsi bu hizmete dahil. Araçların hepsi koyu camlı olup, sizi dışarıdan kimsenin rahatsız etmesine de olanak vermez. Ankara içi lüks ve uygun ulaşım için en iyi çözüm denilebilir.