Ankara Transfer

Ankara Transfer, Esenboğa Havalimanı ve şehir merkezi arasında kişiye özel ulaşım hizmetleri. İster kendiniz ister aileniz isterseniz de şirket misafirleriniz için özel bir ulaşım hizmeti deneyimi yaşamak oldukça kolay.

Ankara' da ulaşımın en kolay hali Ankara Transfer Hizmetleridir. Evinizden, işyerinizden kısaca bulunduğunuz tüm noktalardan Esenboğa Havalimanına ulaşımınız günün her saatinde 7/24 çalışma prensibiyle gerçekleştirilmektedir.

Transfer Ankara' da kişiye özel ulaşımı oldukça kolay hale getirmektedir. Aile, arkadaş ya da iş grubunuz kaç kişi olursa olsun kişi sayısına göre araç çeşitliliği bünyemizde yer almaktadır.

Transfer Ankara' yı ulaşım yönünden oldukça kolay hale getirmektedir. 2023 yılı itibariyle Ankara' da henüz şehir merkezi - havalimanı arasında bir metro hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle belirli bölgeler için havalimanına toplu ulaşım oldukça zahmetlidir.

 

Ankara Transfer Hizmetleri

Ankara transfer hizmetleri; Ankara' da havalimanı şehiriçi ulaşım imkanı ve şehirlerarası şoförlü araç kiralama imkanı sunmaktadır.

 

Ankara transfer hizmetleri iki alt hizmet ile değerlendirilmektedir.

 

A - Ankara Havalimanı Transfer

 

Ankara Havalimanı Transfer hizmeti yukarıda da tanımlamış olduğumuz gibi Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Ankara' nın tüm semtlerine kişiye özel ulaşım hizmeti.

Son yıllarda popüler Ankara Havalimanı Transfer hizmetleri şu şekildedir.

Esenboğa Havalimanı >>> Çankaya Transfer

Esenboğa Havalimanı >>> Eryaman Transfer

Esenboğa Havalimanı >>> Yaşamkent Transfer

Esenboğa Havalimanı >>> Çayyolu Transfer

Esenboğa Havalimanı >>> Ümitköy Transfer

Esenboğa Havalimanı >>> Yapracık Transfer

 

B - Şehirlerarası Transfer

 

Şehirlerarası transfer hizmeti bir diğer deyimle şehirlerarası şoförlü araç kiralama, özellikle iki şehir arasında kişiye özel ulaşım sistemidir. Genellikle iş seyahatleri ve tatil seyahatlerinde oldukça tercih edilmektedir. Güzel bir tatilin başlangıcı eğlenceli ve konforlu bir yolculuktur. Şehirlerarası transferlerde konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmek adına tüm araçlarımız multimedya sistemleri ile donatılmıştır.

Yol boyu interaktif kalmanız adına araçlarımızda 220V priz ve 5G modem yer almaktadır.

 

2023 yılı için popüler şehirlerarası transferler;

 

Ankara >>> İstanbul Transfer

Ankara >>> Antalya Transfer

Ankara >>> Bodrum Transfer

İstanbul >>> Bodrum Transfer

İstanbul >>> Antalya Transfer

 

Ankara Transfer Vip

Ankara transfer vip taşımacılık hizmeti içerisinde Ankara içerisinde ya da Ankara' dan şehirlerarası transferler için kullanılmaktadır.

 

Ankara Transfer Firmaları

Ankara transfer firmaları, müşterilerine profesyonel kişiye özel hizmet sağlayan %100 yasal turizm şirketleridir. Bu şirketler Ulaştırma ve Altyapı, Kültür ve Turizm Bakanlıklarından yetki belgelerine sahiptir. 3M Shuttle & Seyahat Turizm olarak şirketimiz %100 yasal olarak ulaşım hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz Ankara Şehirlerarası Transfer firmaları arasında da yer almaktadır.

 

Ankara Grup Transfer

Herhangi bir iş ya da tatil seyahati için Ankara' ya gelen yerli ve yabancı misafirlerin gerekli tüm ulaşımlarının sağlanmasıdır. Ankara' da grup transferleri Esenboğa Havalimanı - Şehir merkezi ya da Ankara' dan başka şehirlere de gerçekleşebilir.

 

Ankara Vip Transfer Fiyatları

Ankara vip transfer fiyatları 2023 yılı itibariyle buradaki yazımızda genel itibariyle açıklanmıştır. Daha detaylı fiyat bilgisi almak ve online rezervasyon oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Ankara Transfer ve Ankara Shuttle Farkı

Ankara transfer hizmeti yolcuların, iki lokasyon arasında kendine özel ulaşım hizmetleri satın almasıdır. Ankara shuttle hizmeti ise turizm şirketlerinin bazı lokasyonlarda belirli saatlerde kişiye özel olmayan dolmuş tarzında hizmet verilen ulaşım hizmetidir.

 

Shuttle hizmetlerinde kişi başı ücretlendirme yapılır. Güzergah üzerinde uygun bir lokasyondan alınma ve bırakılma yapılır. Her saat ve her lokasyona özel hizmet sunulmaz.

Transfer hizmetlerinde ise araç tamamen hizmeti satın alan müşteriye aittir. Kişi başı ücretlendirme yapılmaz ve her saat tüm lokasyonlara hizmet satın alınabilir.

Şirketimiz Hakkında 

3M Shuttle & Seyahat Acentası

Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş, 10+ yıllık tecrübeyle profesyonel ulaşım hizmetleri sağlamaya son surat devam etmektedir. Ankara' da birçok kurum ve kurumsal şirkete ulaşım partnerliği sağlamaktayız bununla beraber binlerce bireysel müşterimiz de portföyümüzde yer almaktadır.

Kaliteli ve profesyonel hizmetlerle ulaşım hizmetlerimizde fark yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm transfer hizmetleri tamamen mevzuata uygun ve %100 yasaldır. Acenta belgemizi buradan sorgulayabilirsiniz.