İstanbul Havalimanı Transfer 

İstanbul Havalimanı Transfer hizmeti baştan sona kişiye özel ulaşım hizmetleri. İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen havalimanı ve şehiriçinde son model araçlarımız usta sürücülerimiz eşliğiyle.

 

İstanbul Transfer

İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gideceğiniz lokasyona ulaşımın en kolay hali. Müşterilerimiz için özel olarak oluşturduğumuz akıllı rezervasyon sistemimizle 7 gün 24 saat rezervasyon yapın !

İstanbul Havalimanı

İstanbul havalimanı konumu itibariyle şehir merkezine yaklaşık 40 kilometre uzaklıktadır. Havalimanı İstanbul' un Arnavutköy ilçesinde Tayakadın mahallesinde yer almaktadır. İstanbul Havalimanına 4 farklı ulaşım seçeneği mevcuttur.

1. Toplu taşıma : Belirli güzegahlardan Havabus adlı toplu taşıma hizmetleri bulunmaktadır.

2. Ticari Taksiler : İstanbul havalimanında ekonomik ve lüks taksiler yer almaktadır.

3. Metro : 2023 Ocak ayı itibariyle İstanbul havalimanına metro ile ulaşmak mümkündür.

4. Havalimanı Transfer Hizmetleri : Dilediğiniz lokasyondan, istediğiniz saatte ulaşım imkanı sunar.

 

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

İstanbul transfer fiyatları, bölgelerin İstanbul havalimanına olan mesafesine göre belirlenir.

En çok kullanılan transfer destinasyonları ve fiyatları aşağıda yer almaktadır.

 

İstanbul Havalimanı > Taksim = 750,00₺

İstanbul Havalimanı > Beylikdüzü = 700,00₺

İstanbul Havalimanı > Fatih = 700,00₺

 

Bu fiyatlar yazımızın yazıldığı tarih itibariyle Mercedes Vito araçlarımızın tek yön transfer fiyatlarıdır. Rezervasyon sistemimizden güncel fiyatları anlık olarak görebilir, rezervasyon oluşturabilirsiniz.

 

Havalimanı Transfer

Havalimanına ulaşımın en konforlu ve en güvenilir şeklidir. Dilediğiniz saatte ve istediğiniz lokasyondan tam vaktinde kişiye özel ulaşım hizmetleri.

Evinizden, iş yerinizden veya otelinizden havalimanına ulaşımın en kolay yolu. Havalimanından istediğiniz saatte, gitmek istediğiniz her yere güvenle seyahat edin.

 

Havalimanı Transfer Fiyatları

Havalimanı transfer fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunların en başında ise benzin ve motorin fiyatlarıdır. Son yıllarda oldukça değişkenlik gösteren motorin fiyatları, havalimanı transfer fiyatlarında ani değişimler yaşatmıştır. 2023 yılı ilk aylarından itibaren İstanbul için havalimanı transfer fiyatları 500,00₺ den başlamaktadır. Bu fiyatlar bölgelerin İstanbul havalimanına mesafesine göre değişkenlik göstermektedir.

Havalimanı transfer fiyatlarını etkileyen bir başka unsur ise araçların satış fiyatlarıdır. Araç fiyatları arttığında transfer fiyatları da artabilir. Bu sebeple rezervasyon sistemimiz bu değişkenlere göre sürekli güncellenir.

Kısacası havalimanı transfer fiyatları ülkemizin ekonomik durumuna göre değişkenlik gösterir.

Rezervasyon sistemimiz döviz kurlarını otomatik olarak günceller. Dövizle ödeme yapacak müşterilerimiz güncel döviz kuruna göre ödeme yaparlar.

 

Havalimanı VIP Transfer Fiyatları

Havalimanı vip transfer fiyatları İstanbul' da ulaşımın gerçekleşeceği mesafeye göre hesaplanır. 600,00₺ den başlayan fiyatlarla havalimanı vip transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kolay rezervasyon ve online ödeme yapmak için hemen buraya tıklayın !

 

Ucuz Havalimanı Transfer

Havalimanı transfer hizmetleri diğer ulaşım seçeneklerine göre ekonomiktir. Bu nedenle genellikle aileler, kurumlar veya kurumsal şirketler tarafından kullanılır. Kalabalık aileler birden fazla araç veya taksi kullanmak yerine tek bir transfer aracıyla ulaşımlarını sağlar. Bu oldukça ekonomik bir yöntemdir. Bir kurumsal şirket çalışanları için transfer hizmeti satın aldığında ise ekonomik bir hamle gerçekleştirmiş olur. Sonuç olarak havalimanı transfer hizmeti çoğu zaman diğer kişiye özel ulaşım seçeneklerine göre ekonomiktir.

 

TAV Transfer

Tav turizm transfer hizmetlerini partnerleriyle sağlamaktadır. Birçok turizm şirketiyle partnerlik yapan TAV, şirketimizle de çalışmaktadır.

 

Havalimanı Transfer Kampanya

Havalimanı transfer hizmetlerimiz için gidiş dönüş yaptırdığınız rezervasyonlarınız için %10 indirim kazanırsınız. Ayrıca uçak biletinizi seyahat acentamızdan aldığınız takdirde tek yön transferlerde de %10 indiriminiz geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için +90 0850 888 0 312 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

THY Transfer Hizmeti

Türk Hava Yollarının bünyesinde transfer hizmeti bulunmamaktadır. Türk Hava Yolları transfer hizmetlerini partner firmalardan sağlamaktadır. Şirketimiz Türk Hava Yolları ulaşım partner şirketidir.

 

Taksi Ücreti Hesaplama

Gideceğiniz her iki bölge arası taksimetre fiyatlarını hesaplamak için buraya tıklayınız.

 

Transfer Fiyatı Hesaplama

Rezervasyon sistemimizden anlık olarak transfer fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 3 adımda kolay rezervasyon ve online ödeme yapmak için 3M Shuttle & Travel' i seçin.

 

 

3M Shuttle & Travel

3M Shuttle & Travel Ankara merkezli birden fazla şubeye sahip olan bir turizm şirketidir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Antalya' da profesyonel transfer hizmetleri sağlamaktadır. Son model araçlar ve profesyonel sürücülerle %100 müşteri memnuniyeti amacıyla faaliyet göstermektedir.

Her yıl binlerce yerli ve yabancı misafirin ulaşımlarını konforla ve güvenle sağlamaktan gurur duymaktayız. Son 3 yıldır Trip Advisor' da en iyi havalimanı transfer şirketi şeçilmekteyiz. Transfer hizmetleri sağlamak için gerekli tüm belgelere sahibiz.

 

Belgelerimiz:

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentası İşletme Belgesi TURSAB A Grubu Seyahat Acenta Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı D2 Yetki Belgesi

 

Hizmetlerimiz:

 

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

İstanbul Şoförlü VIP Araç Kiralama