SSS

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM ?

Rezervasyonun son adımında kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

ŞOFÖRLE NASIL BULUŞACAĞIM ?

Transferinize 5-6 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz cep telefonuna şoförünüzün iletişim bilgileri gönderilecektir.

UÇUŞUM İPTAL OLURSA NE YAPACAĞIM ?

Sizden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paranız iade edilecektir. Lütfen uçuş iptalinizi bize eposta ya da telefon yoluyla bilgi veriniz.

REZERVASYONUMU İPTAL EDEBİLİR MİYİM ?

Evet, satın alırken göreceğiniz son iptal saatine kadar rezervasyonunuzu ücretsiz iptal edebilirsiniz.

REZERVASYONUMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM ?

Evet, satın alırken göreceğiniz son değişiklik saatine kadar rezervasyon bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

NE KADAR ÖNCEDEN REZERVASYON YAPTIRMALIYIM ?

Son rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı şehre göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonunuzu tamamlamış olmalısınız.

EĞER UÇAĞİM RÖTAR YAPARSA YA DA ERKEN İNERSE ?

Biz rezervasyon sırasında verdiğiniz uçuş numaranızdan uçuşunuzu takip ediyoruz. Uçağınız rötar yaparsa şoförünüz uçağınız alana inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Fakat uçuşunuz da planlana göre büyük bir değişiklik oldu ise bize eposta veya telefon ile bildirmeniz gereklidir.

TRANSFER ESNASINDA BAŞKA NOKTAYA UĞRANABİLİR Mİ ?

Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılmaktadır. Transferde duraklama yapılamamaktadır. Araç bırakılış noktasına duraklamasız gitmektedir.

HAVAALANINA GİDERKEN TRANSFER SAATİNİ NASIL SEÇMELİYİM ?

Lütfen transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden yurtiçi uçuşlar en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşlar için 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Araç sizin seçmiş olduğunuz saatte sizi alacaktır.